Alita – dřezová baterie s U-výlevkou, kartáčovaný nikl
Kód: BVA_368DDetailní popis produktu
Alita – stojánková dřezová baterie s U-výlevkou
Povrch nikl kartáčovaný maskuje otisky a mapy od vody. Otočná U-výlevka dává volnost pohybu u dřezu a rychlé přepnutí dvou režimů proudu (spojitý / dešťový) usnadní práci.
Vlastnosti (1:1 ze stránky)
- Snadná montáž
- Evropská kvalita kartuše
- Záruka 8 let
- Kartuše 25 mm
- Pohyblivá/otočná výlevka
- Snadné čištění
- Produkt s atestem
- Servis s dojezdem
Parametry
- Montáž: stojánková • Ovládání: jednopákové
- Kartuše: keramická 25 mm
- Výlevka: pohyblivá (otočná) • Dosah: 191 mm
- Výška baterie: 365 mm • Hadičky: 500 mm
- Akustická skupina: I (≤ 20 dB) • Třída průtoku: Z ≤ 9 l/min (ECO)
- Záruka: 8 let • Servis s dojezdem: Ano
- Povrch: nikl kartáčovaný • Kód: BVA 368D • EAN: 5905358225417
Ke stažení
- Technický výkres (PDF) • Ulotka (PDF) • Záruční list (PDF) • Montážní návod (PDF)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské baterie stojánkové |
|---|---|
| EAN: | 5905358225417 |
| Dokončovací práce: | Nikiel szczotkowany |
| Montáž: | Stojící |
| Typ směšovače: | Jediná páka |
| Typ potěru: | Mobilní |
| Průměr hlavy: | 25 mm |
| Typ hlavy: | Keramické |
| Dosah výtoku: | 191 mm |
| Celková výška baterie: | 365 mm |
| Délka připojovacích hadic: | 500 mm |
| Snadná montážní soustava je součástí dodávky: | Ano |
| Akustická skupina: | I - ≤ 20 dB |
| Třída Flow: | Z ≤ 9 l/min |
| Nízká spotřeba vody: | Ano |
| Přístupová služba: | Ano |
| Roky záruky: | 8 *viz podrobnosti o záruce |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Laveo — přední polský výrobce dřezů a baterií
Laveo je zavedená polská značka specializující se na prémiové nerezové dřezy do kuchyně a kompletní sortiment koupelnových a kuchyňských baterií. Výrobce se zaměřuje na špičkovou kvalitu zpracování a dlouhou životnost produktů.
Dřezy Laveo
V sortimentu najdete série Aden, Marmara a Malawi — prémiové nerezové dřezy s ocelí 304, PVD povrchem (v barvách grafit, zlatá, měděná, černá, inox) a tloušťkou plechu až 1 mm. Záruka u vybraných modelů je až 15 let.
Baterie Laveo
Prémiové baterie NOIA, DIMA, SERTA, SAGRA pro koupelnu i kuchyň — tělo z nerezu 304, tichý chod s kartuší 35 mm, záruka 5 let. Podomítkové systémy POLA a TORES s PVD povrchem v podomítkových bateriích a sprchových systémech.
-1.png)