Kuchyňský odkapávač na dřez nerezový, výsuvný Chrom/šedá
Kód: EKO_800MDetailní popis produktu
Odkapávač do dřezu Kuchnerez je vyroben kombinací nerezové oceli a plastu ABS. Model se díky nastavitelné šířce dokonale přizpůsobí různým velikostem dřezových komor. Je užitečný zejména tehdy, když chceme oplachovat zeleninu nebo ovoce pod tekoucí vodou . Speciální konstrukce umožňuje odtok vody.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské a koupelnové doplňky |
|---|---|
| EAN: | 5907791145178 |
| Barva: | inox |
| Dokončovací práce: | Chrom/šedá |
| Celková šířka (mm): | 160 mm |
| Stavební materiál: | Nerezová ocel, ABS ( plast ) |
| Výška (mm): | 388-603 mm |
| Hloubka (mm): | 90 mm |
| Záruka: | 2 roky* (*podrobnosti na záručním listu) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kuchinox — polský výrobce kuchyňských dřezů
Kuchinox je osvědčená polská značka specializující se na nerezové kuchyňské dřezy s výhodným poměrem cena/kvalita. V sortimentu najdete jednodřezy, dvoudřezy i farmářské dřezy v rozměrech 45–80 cm.
Série a modelové řady
- KRONO — dvoukomorové dřezy s odkapávačem, ocel 304, tloušťka 0,6 mm
- CHIOS — farmářský dřez ve stylu retro, ocel 304
- EKO — cenově dostupná řada jednokomorových dřezů, vstupní úroveň se 2letou zárukou
K dřezům Kuchinox doporučujeme kombinaci s kuchyňskými bateriemi a sifony ze stejného portfolia.
-1.png)