Evora - stojánkovová dřezová baterie s výtokem ve tvaru L Chrome
Kód: BAE_065DDetailní popis produktu
Evora by Laveo je kompozice elegantních, neobvyklých tvarů a precizního zpracování. Je lahůdkou pro milovníky retro stylu v interiéru. Evora se ve stylizované kuchyni bude vyjímat jako klasické perly vedle malých černých šatů. Je k dispozici ve čtyřech barvách: chrom, starožitná mosaz, černá a stále módní měď. Jednopáková baterie ve tvaru písmene L s otočnou výlevkou umožňuje pohodlné mytí i velkého nádobí a zajišťuje pohodlné používání při každodenní kuchyňské práci. Je vyrobena z vysoce kvalitní mosazi MO54, dodává se se servisem na místě a zárukou 8 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské baterie a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 5907791142245 |
| Dokončovací práce: | Chrome |
| Montáž: | Stojící |
| Typ směšovače: | Jediná páka |
| Typ potěru: | Mobilní |
| Průměr hlavy: | 35 mm |
| Typ hlavy: | Keramické |
| Dosah výtoku: | 184 mm |
| Celková výška baterie: | 304 mm |
| Délka připojovacích hadic: | 500 mm |
| Snadná montážní soustava je součástí dodávky: | Ano |
| Akustická skupina: | I - ≤ 20 dB |
| Třída Flow: | A ≤ 15 l/min |
| Přístupová služba: | Ano |
| Roky záruky: | 8 *viz podrobnosti o záruce |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Laveo — přední polský výrobce dřezů a baterií
Laveo je zavedená polská značka specializující se na prémiové nerezové dřezy do kuchyně a kompletní sortiment koupelnových a kuchyňských baterií. Výrobce se zaměřuje na špičkovou kvalitu zpracování a dlouhou životnost produktů.
Dřezy Laveo
V sortimentu najdete série Aden, Marmara a Malawi — prémiové nerezové dřezy s ocelí 304, PVD povrchem (v barvách grafit, zlatá, měděná, černá, inox) a tloušťkou plechu až 1 mm. Záruka u vybraných modelů je až 15 let.
Baterie Laveo
Prémiové baterie NOIA, DIMA, SERTA, SAGRA pro koupelnu i kuchyň — tělo z nerezu 304, tichý chod s kartuší 35 mm, záruka 5 let. Podomítkové systémy POLA a TORES s PVD povrchem v podomítkových bateriích a sprchových systémech.
-1.png)