Hmoždinka s vrutemt 5-3,5x30žlutý zink(9)
Kód: AGAG26567Detailní popis produktu
Hmoždinka s vrutem 5-3,5x30 žlutý zink (9)Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty a hřebíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8413023166554 |
| Délka: | 30 mm |
| Povrch: | Žlutý zink |
| Průměr: | 3.5 mm |
| Obchodní index: | A TZ-00298 |
| Výrobce: | AMIG |
| Hmotnost balení [kg]: | 0,03 |
| Ve výprodeji: | NE |
| Katalogový index: | 16655 |
| Stránka katalogu: | 725 |
| Box: | 10 |
| Originální název: | Kołek rozp.z wkręt 5-3,5x30żół.oc(9) |
| Kód EAN: | 8413023166554 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
-1.png)