Hmoždinka s vrutem 4-2,5x25 žlutý zink(11)
Kód: AGAG26566Detailní popis produktu
Hmoždinka s vrutem 4-2,5x25 žlutý zink (11)Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty a hřebíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8413023166547 |
| Délka: | 25 mm |
| Povrch: | Žlutý zink |
| Průměr: | 2.5 mm |
| Obchodní index: | A TZ-00297 |
| Výrobce: | AMIG |
| Hmotnost balení [kg]: | 0,024 |
| Ve výprodeji: | NE |
| Katalogový index: | 16654 |
| Stránka katalogu: | 725 |
| Box: | 10 |
| Originální název: | Kołek rozp.z wkrę 4-2,5x25 żół.oc(11) |
| Kód EAN: | 8413023166547 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)