Hmoždinka sádrokarton 13x41 zamak(6)
Kód: AGAG26271Detailní popis produktu
Hmoždinka sádrokarton 13x41 zamak (6)Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty a hřebíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8413023163799 |
| Délka: | 41 mm |
| Průměr: | 13 mm |
| Obchodní index: | A TZ-00019 |
| Výrobce: | AMIG |
| Hmotnost balení [kg]: | 0,049 |
| Ve výprodeji: | NE |
| Katalogový index: | 16379 |
| Stránka katalogu: | 715 |
| Box: | 10 |
| Originální název: | Kołek rozpo karton-gips 13x41 za(6) |
| Kód EAN: | 8413023163799 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)