Univerz. hmoždinka 8x40 szamakry nylonlon
Kód: AGAG26260Detailní popis produktu
Univerzální hmoždinka 8x40 šedý nylon (8)Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty a hřebíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8413023163645 |
| Délka: | 40 mm |
| Průměr: | 8 mm |
| Obchodní index: | A TZ-00008 |
| Výrobce: | AMIG |
| Hmotnost balení [kg]: | 0,026 |
| Ve výprodeji: | NE |
| Katalogový index: | 16364 |
| Stránka katalogu: | 714 |
| Box: | 10 |
| Originální název: | Kołek rozpo uniwers.8x40 sza.nyl(8) |
| Kód EAN: | 8413023163645 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
-1.png)