Univerz. hmoždinka 10x50 szamakry
Kód: AGAG26261Detailní popis produktu
Univerzální hmoždinka 10x50 šedý nylon (4)Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty a hřebíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8413023163652 |
| Délka: | 50 mm |
| Průměr: | 10 mm |
| Obchodní index: | A TZ-00009 |
| Výrobce: | AMIG |
| Hmotnost balení [kg]: | 0,026 |
| Ve výprodeji: | NE |
| Katalogový index: | 16365 |
| Stránka katalogu: | 714 |
| Box: | 10 |
| Originální název: | Kołek rozpo uniwers.10x50 sza.ny(4) |
| Kód EAN: | 8413023163652 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
-1.png)