Lena - stojánkovová dřezová baterie s výpustí L Chrome
Kód: BKU_065DDetailní popis produktu
Kuchyňské baterie Lena od společnosti Laveo dokonale zapadají do futuristických a minimalistických interiérů. Pohyblivá výlevka výrazně zvýší komfort každé paní domu. Pohodlná baterie vám zase umožní rychle přizpůsobit teplotu vody vašim potřebám. Tvar výlevky také usnadní umístění velkých hrnců pod ní, abyste je mohli snadno umýt. Kolekce je k dispozici v pěti povrchových úpravách: chrom, bílá, béžová, šedá a černá, což je volba, která vám umožní barevně sladit baterie se stávajícím interiérem kuchyně, nebo jimi zvýraznit interiér. Na baterie se vztahuje osmiletá záruka na tělo baterie a kartuši.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské baterie a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 5907791125361 |
| Dokončovací práce: | Chrome |
| Montáž: | Stojící |
| Typ směšovače: | Jediná páka |
| Typ potěru: | Mobilní |
| Průměr hlavy: | 35 mm |
| Typ hlavy: | Keramické |
| Dosah výtoku: | 184 mm |
| Celková výška baterie: | 302 mm |
| Délka připojovacích hadic: | 400 mm |
| Snadná montážní soustava je součástí dodávky: | Ano |
| Akustická skupina: | I - ≤ 20 dB |
| Třída Flow: | A ≤ 15 l/min |
| Přístupová služba: | Ano |
| Roky záruky: | 8 *viz podrobnosti o záruce |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Laveo — přední polský výrobce dřezů a baterií
Laveo je zavedená polská značka specializující se na prémiové nerezové dřezy do kuchyně a kompletní sortiment koupelnových a kuchyňských baterií. Výrobce se zaměřuje na špičkovou kvalitu zpracování a dlouhou životnost produktů.
Dřezy Laveo
V sortimentu najdete série Aden, Marmara a Malawi — prémiové nerezové dřezy s ocelí 304, PVD povrchem (v barvách grafit, zlatá, měděná, černá, inox) a tloušťkou plechu až 1 mm. Záruka u vybraných modelů je až 15 let.
Baterie Laveo
Prémiové baterie NOIA, DIMA, SERTA, SAGRA pro koupelnu i kuchyň — tělo z nerezu 304, tichý chod s kartuší 35 mm, záruka 5 let. Podomítkové systémy POLA a TORES s PVD povrchem v podomítkových bateriích a sprchových systémech.
-1.png)