Lete - stojánkovová dřezová baterie s výtokem ve tvaru U Béžová žula
Kód: BQX_468DDetailní popis produktu
Mixér Lete je stojanový kuchyňský mixér s výlevkou ve tvaru písmene "U". Její minimalistické tvary se skvěle hodí do klasických i sofistikovanějších kuchyní. Pohyblivá výtoková trubice umožní volnost při každodenním používání, zatímco jediná rukojeť umožní měnit tlak a teplotu vody podle potřeby. Povrchovou úpravu baterie lze navíc sladit s naším uspořádáním, čímž vznikne jasný kontrast nebo harmonická kombinace s ostatními prvky vybavení. Protože značka Laveo nabízí pět barevných provedení baterií Lete: klasický chrom, béžovou, šedou, černou a bílou. baterie budou skvělými návrhy na doplnění granitového dřezu. Na výrobek je poskytována osmiletá záruka a servis na místě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské baterie a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 5907791125439 |
| Dokončovací práce: | Béžová žula |
| Montáž: | Stojící |
| Typ směšovače: | Jediná páka |
| Typ potěru: | Mobilní |
| Průměr hlavy: | 35 mm |
| Typ hlavy: | Keramické |
| Dosah výtoku: | 182 mm |
| Celková výška baterie: | 318 mm |
| Délka připojovacích hadic: | 500 mm |
| Snadná montážní soustava je součástí dodávky: | Ano |
| Akustická skupina: | I - ≤ 20 dB |
| Třída Flow: | A ≤ 15 l/min |
| Přístupová služba: | Ano |
| Roky záruky: | 8 *viz podrobnosti o záruce |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Laveo — přední polský výrobce dřezů a baterií
Laveo je zavedená polská značka specializující se na prémiové nerezové dřezy do kuchyně a kompletní sortiment koupelnových a kuchyňských baterií. Výrobce se zaměřuje na špičkovou kvalitu zpracování a dlouhou životnost produktů.
Dřezy Laveo
V sortimentu najdete série Aden, Marmara a Malawi — prémiové nerezové dřezy s ocelí 304, PVD povrchem (v barvách grafit, zlatá, měděná, černá, inox) a tloušťkou plechu až 1 mm. Záruka u vybraných modelů je až 15 let.
Baterie Laveo
Prémiové baterie NOIA, DIMA, SERTA, SAGRA pro koupelnu i kuchyň — tělo z nerezu 304, tichý chod s kartuší 35 mm, záruka 5 let. Podomítkové systémy POLA a TORES s PVD povrchem v podomítkových bateriích a sprchových systémech.
-1.png)