Lila - stojánkovová dřezová baterie se sklopnou výpustí U Chrome
Kód: BLD_06LDDetailní popis produktu
baterie Lila od společnosti Laveo je hitem malých blokových kuchyní. To vše díky tomu, že se baterie sklápí. Jedná se o tzv. skládací, podokenní baterii, která díky své speciální konstrukci umožňuje baterii umístit do sklopné polohy a okno, které je hned za ní, volně otevřít. Výrobek ocení všichni, kteří bojují s malým prostorem v kuchyni a rádi by umístili dřez do tzv. světla pod okno. Díky baterii Lila je to velmi pohodlné. Při mytí nádobí můžeme využít denní světlo, a zároveň, pokud je horko nebo chceme po vaření kuchyň vyvětrat či potřebujeme okno umýt, není problém ho otevřít. Když k tomu připočteme kvalitu zpracování, atraktivní cenu a osmiletou záruku, ukáže se Lila jako skvělá investice na dlouhá léta.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské baterie a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 5907791105899 |
| Dokončovací práce: | Chrome |
| Montáž: | Stojící |
| Typ směšovače: | Jediná páka |
| Typ potěru: | Pohyblivé, skládací podokenní okno |
| Průměr hlavy: | 40 mm |
| Typ hlavy: | Keramické |
| Dosah výtoku: | 180 mm |
| Celková výška baterie: | 289 mm |
| Délka připojovacích hadic: | 400 mm |
| Akustická skupina: | I - ≤ 20 dB |
| Třída Flow: | Z ≤ 9 l/min |
| Nízká spotřeba vody: | Ano |
| Přístupová služba: | Ano |
| Roky záruky: | 8 *viz podrobnosti o záruce |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Laveo — přední polský výrobce dřezů a baterií
Laveo je zavedená polská značka specializující se na prémiové nerezové dřezy do kuchyně a kompletní sortiment koupelnových a kuchyňských baterií. Výrobce se zaměřuje na špičkovou kvalitu zpracování a dlouhou životnost produktů.
Dřezy Laveo
V sortimentu najdete série Aden, Marmara a Malawi — prémiové nerezové dřezy s ocelí 304, PVD povrchem (v barvách grafit, zlatá, měděná, černá, inox) a tloušťkou plechu až 1 mm. Záruka u vybraných modelů je až 15 let.
Baterie Laveo
Prémiové baterie NOIA, DIMA, SERTA, SAGRA pro koupelnu i kuchyň — tělo z nerezu 304, tichý chod s kartuší 35 mm, záruka 5 let. Podomítkové systémy POLA a TORES s PVD povrchem v podomítkových bateriích a sprchových systémech.
-1.png)