Litera "W" 78x8mm czarna
Kód: AGAG40907Detailní popis produktu
Litera W - Wysokość: 78mm - Grubość: 8mm - Materiał: stal - Wykończenie: czarny Solidna, ciężka i w optymalnej wysokości. Dostarczana z pasującymi śrubami. Nadaje się do użytku wewnętrznego lub zewnętrznego, ale należy przestrzegać instrukcji konserwacji, aby zachować wykończenie produktu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | OKUCIA DO OKIEN I DRZWI/Okucia pozostałe/Cyfry i litery |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 5900577072217 |
| Indeks handlowy: | ANV000072 |
| Producent: | ANVIL MARCHES |
| Kraj pochodzenia: | Polska |
| Waga opakowania [kg]: | 0,29 |
| W wyprzedaży: | NIE |
| Indeks katalogowy: | 83800W |
| Box: | 0 |
| Nazwa oryginalna: | Litera "W" 78x8mm czarna |
| Kod EAN: | 5900577072217 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)