Luna - stojánkovová dřezová baterie s výsuvnou sprchou Béžová žula
Kód: BLZ_469DDetailní popis produktu
Kuchyňská baterie řady Luna se díky svému štíhlému, minimalistickému tvaru hlásí k odvážnějšímu a modernějšímu designu. Praktickým prvkem je pohyblivá a výsuvná výpusť - usnadňuje plnění velkých nádob, mytí ovoce a zeleniny nebo oplachování mís dřezu. Jedná se také o úsporný model, protože průtok činí méně než 8 litrů za minutu. Tato funkční baterie s originálními, jednoduchými tvary a štíhlými liniemi dodá každému interiéru nádech stylu a elegance. Série je k dispozici v pěti povrchových úpravách, tj. chromové, bílé, béžové, šedé a černé, které vám umožní přizpůsobit baterii potřebám vašeho interiéru. Na výrobek Laveo se vztahuje osmiletá záruka a servis u zákazníka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské baterie a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 5907791127716 |
| Dokončovací práce: | Béžová žula |
| Montáž: | Stojící |
| Typ směšovače: | Jediná páka |
| Typ potěru: | Mobilní, zatahovací |
| Průměr hlavy: | 35 mm |
| Typ hlavy: | Keramické |
| Dosah výtoku: | 217 mm |
| Celková výška baterie: | 353 mm |
| Délka připojovacích hadic: | 400 mm |
| Snadná montážní soustava je součástí dodávky: | Ano |
| Akustická skupina: | I - ≤ 20 dB |
| Třída Flow: | Z ≤ 9 l/min |
| Nízká spotřeba vody: | Ano |
| Přístupová služba: | Ano |
| Roky záruky: | 8 *viz podrobnosti o záruce |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Laveo — přední polský výrobce dřezů a baterií
Laveo je zavedená polská značka specializující se na prémiové nerezové dřezy do kuchyně a kompletní sortiment koupelnových a kuchyňských baterií. Výrobce se zaměřuje na špičkovou kvalitu zpracování a dlouhou životnost produktů.
Dřezy Laveo
V sortimentu najdete série Aden, Marmara a Malawi — prémiové nerezové dřezy s ocelí 304, PVD povrchem (v barvách grafit, zlatá, měděná, černá, inox) a tloušťkou plechu až 1 mm. Záruka u vybraných modelů je až 15 let.
Baterie Laveo
Prémiové baterie NOIA, DIMA, SERTA, SAGRA pro koupelnu i kuchyň — tělo z nerezu 304, tichý chod s kartuší 35 mm, záruka 5 let. Podomítkové systémy POLA a TORES s PVD povrchem v podomítkových bateriích a sprchových systémech.
-1.png)