Miri – držák na toaletní papír, grafitový
Kód: ALM_920SDetailní popis produktu
Produkty z serii Miri to doskonałe rozwiązanie łączące elegancję, funkcjonalność i trwałość. Seria składa się z różnorodnych akcesoriów, takich jak wieszaki, wieszaki na kabinę prysznicową, wieszaki na ręcznik, uchwyty na papier toaletowy oraz szczotki WC, dostępnych w chromie, matowej bieli i czerni oraz żółtym i różowym złocie, idealnie komponujących się z armaturą w tym samym kolorze. Produkty Miri wykonane są ze stali, co nie tylko zapewnia estetyczny wygląd, ale również trwałość i odporność na wilgoć oraz codzienne użytkowanie w łazience. Ich wysoka jakość gwarantuje długotrwałe zadowolenie z użytkowania a montaż jest prosty i elastyczny. Można je tradycyjnie przykręcić do ściany lub zamocować za pomocą taśmy samoprzylepnej. Dzięki temu nie ma potrzeby wiercenia otworów w płytkach ceramicznych, co chroni powierzchnie przed uszkodzeniami i ułatwia proces instalacji. Mocna taśma samoprzylepna zapewnia łatwe i bezpieczne przyklejenie produktów do różnych powierzchni, takich jak płytki, szkło, metal czy drewno, płytki. Opcja przykręcana zapewnia natomiast wyjątkową stabilność i trwałość. Kolekcja Miri wyróżnia się ukrytym mocowaniem pod odkręcanym haczykiem, co sprawia, że produkty prezentują się niezwykle estetycznie. Mocowanie jest niewidoczne, dodając elegancji i czystości designowi. Funkcjonalność produktów Miri jest niezwykle ważna. Wieszaki, uchwyty na papier toaletowy oraz szczotki WC zapewniają odpowiednie miejsce do przechowywania i organizacji akcesoriów łazienkowych. Dzięki nim łazienka będzie dobrze zorganizowana, a wszystkie niezbędne przedmioty zawsze będą pod ręką.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyň a koupelna – dřezy, baterie, sprchy |
|---|---|
| EAN: | 5905358233146 |
| Dokončovací práce: | Grafit |
| Montážní díly jsou součástí dodávky: | Ano |
| Montáž: | Šroubovací, neinvazivní ( lepicí páska ) |
| Šířka: | 140 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Celková hloubka: | 35 mm |
| Stavební materiál: | Ocel |
| Roky záruky: | 2 *viz podrobnosti o záruce |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Laveo — přední polský výrobce dřezů a baterií
Laveo je zavedená polská značka specializující se na prémiové nerezové dřezy do kuchyně a kompletní sortiment koupelnových a kuchyňských baterií. Výrobce se zaměřuje na špičkovou kvalitu zpracování a dlouhou životnost produktů.
Dřezy Laveo
V sortimentu najdete série Aden, Marmara a Malawi — prémiové nerezové dřezy s ocelí 304, PVD povrchem (v barvách grafit, zlatá, měděná, černá, inox) a tloušťkou plechu až 1 mm. Záruka u vybraných modelů je až 15 let.
Baterie Laveo
Prémiové baterie NOIA, DIMA, SERTA, SAGRA pro koupelnu i kuchyň — tělo z nerezu 304, tichý chod s kartuší 35 mm, záruka 5 let. Podomítkové systémy POLA a TORES s PVD povrchem v podomítkových bateriích a sprchových systémech.
-1.png)