Muro - sprchový sloup se směšovací baterií Grafit
Kód: PLU_10OBDetailní popis produktu
Pro ty, kteří hledají průmyslové sprchy, máme návrh v podobě řady Muro. Obsahuje sprchovou hlavici a sprchový sloup doplněný o baterii a hlavici. Oblé prvky, které jsou přítomny u dešťové sprchy a sprchové hlavice, stylově ladí s žebrovanými detaily umístěnými na rukojetích baterie. Tyto charakteristické prvky odkazují na tovární minulost Lodže, odkud značka Laveo pochází. Sprchový sloup je vybaven výškově nastavitelnou sprchovou hlavicí a systémem proti kroucení u sprchové hadice. V horní horní sprše najdeme dešťovou sprchu, která poskytne příjemný zážitek ze sprchování. Ruční sprcha zase nabízí výběr ze tří proudů: dešťového, masážního a smíšeného. Ruční i horní sprcha jsou také vybaveny systémem proti usazování vodního kamene, který usnadňuje čištění sprchy od usazenin. Řada Muro zahrnuje také koupelnové a kuchyňské baterie, které pomohou vytvořit harmonickou atmosféru v loftovém stylu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchy |
|---|---|
| EAN: | 5907791167712 |
| Barva: | grafit |
| Šířka: | 292 mm |
| Výška: | 890 - 1500 mm |
| Celková hloubka: | 445 mm |
| Montáž: | Sada na baru |
| Počet proudů sluchátek: | 3 |
| Systém proti usazování vodního kamene: | Ano |
| Velikost sluchátka: | 255 × 120 mm |
| Délka tyče: | 890 - 1500 mm |
| Další funkce: | Se systémem proti poškrábání, Se systémem proti poškrábání, S výškově nastavitelnou horní sprchou |
| Délka hadice: | 1500 mm |
| Materiál stříkací hadice: | Ocelový oplet z pryže |
| Systém proti kroucení hadice: | Ano |
| Nastavitelná rozteč upevnění: | Ano |
| Horní srážkoměr: | Ano |
| Rozměry postřikovačů: | Ø250 mm |
| Funkce horního postřikovače: | Dešťová sprcha |
| Materiál horního sudu na dešťovou vodu: | Ocel |
| Materiál sloupce: | Plast, ocel, mosaz |
| Výškově nastavitelná horní dešťová sprcha: | Ano |
| Připojovací hadice: | Ano |
| Typ: | S baterií v balení |
| Přístupová služba: | Ano |
| Roky záruky: | 8 *viz podrobnosti o záruce |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Laveo — přední polský výrobce dřezů a baterií
Laveo je zavedená polská značka specializující se na prémiové nerezové dřezy do kuchyně a kompletní sortiment koupelnových a kuchyňských baterií. Výrobce se zaměřuje na špičkovou kvalitu zpracování a dlouhou životnost produktů.
Dřezy Laveo
V sortimentu najdete série Aden, Marmara a Malawi — prémiové nerezové dřezy s ocelí 304, PVD povrchem (v barvách grafit, zlatá, měděná, černá, inox) a tloušťkou plechu až 1 mm. Záruka u vybraných modelů je až 15 let.
Baterie Laveo
Prémiové baterie NOIA, DIMA, SERTA, SAGRA pro koupelnu i kuchyň — tělo z nerezu 304, tichý chod s kartuší 35 mm, záruka 5 let. Podomítkové systémy POLA a TORES s PVD povrchem v podomítkových bateriích a sprchových systémech.
-1.png)