Nábytková úchytka UM-149 L-320/L-346 chrom
Kód: 24853
Neohodnoceno
Skladem
Nábytková úchytka UM-149 L-320/L-346 chrom. rozteč 320 mm, materiál ZnAl. Výhodné ceny.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Nábytková úchytka UM-149 L-320/L-346 chrom – přehled parametrů pro správný výběr. Výhodné ceny.
Parametry
  • Rozteč: 320 mm
  • Barva: Chrom
  • Délka: 346 mm
  • Šířka: 8 mm
  • Výška: 30 mm
  • Materiál: ZnAl
  • Značka: Metgal
  • Kód: 24853
Související kategorie
Doplňkové parametry
Kategorie: Moderní úchytky do kuchyně
Barva: chrom
Rozteč: 320 mm