Podložka na nádobí
Kód: EKG_711ADetailní popis produktu
Nejnovější trendy v interiéru směřují k jednoduchosti, úspornosti a modernímu designu. Proto jsme navrhli černé kuchyňské doplňky, které jsou kromě zajímavého designu i velmi výrazným dekorativním prvkem našich kuchyní. Elegantní minimalistický podnos na nádobí je vyroben z práškově lakované nerezové oceli. Jeho použití v kuchyni ocení každý, kdo rád vaří, a možnost odkládání horkých hrnců výrazně usnadní přípravu a servírování pokrmů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské a koupelnové doplňky |
|---|---|
| EAN: | 5907791186126 |
| Barva: | inox |
| Dokončovací práce: | Černá |
| Celková šířka (mm): | 180 mm |
| Stavební materiál: | Práškově lakovaná ocel |
| Výška (mm): | 25 mm |
| Hloubka (mm): | 183 mm |
| Záruka: | 2 roky* (*podrobnosti na záručním listu) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kuchinox — polský výrobce kuchyňských dřezů
Kuchinox je osvědčená polská značka specializující se na nerezové kuchyňské dřezy s výhodným poměrem cena/kvalita. V sortimentu najdete jednodřezy, dvoudřezy i farmářské dřezy v rozměrech 45–80 cm.
Série a modelové řady
- KRONO — dvoukomorové dřezy s odkapávačem, ocel 304, tloušťka 0,6 mm
- CHIOS — farmářský dřez ve stylu retro, ocel 304
- EKO — cenově dostupná řada jednokomorových dřezů, vstupní úroveň se 2letou zárukou
K dřezům Kuchinox doporučujeme kombinaci s kuchyňskými bateriemi a sifony ze stejného portfolia.
-1.png)