Pružinový protiplech 10 mm niklovaný
Kód: AGAG33197Detailní popis produktu
Zaczep zasuwy czołowej ze sprężyną, tulejka wpuszczana - Wykończenie: niklowany - Średnica otworu: 10mm - Wymiary zewnętrzne: 14x30mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kování na dveře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8032817024032 |
| Indeks handlowy: | POLS-10953 |
| Producent: | AGAS |
| Kraj pochodzenia: | Polska |
| Waga opakowania [kg]: | 0,013 |
| W wyprzedaży: | NIE |
| Indeks katalogowy: | CM10W |
| Box: | 0 |
| Nazwa oryginalna: | Zaczep ze sprężyną 10mm niklowany tulejka |
| Kod EAN: | 8032817024032 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
-1.png)