Pružinový protiplech 8 mm niklovaný s pouzdrem
Kód: AGAG9417Detailní popis produktu
Zaczep zasuwy czołowej ze sprężyną, tulejka wpuszczana - Materiał: stal - Wykończenie: niklowane - Wewnętrzna średnica otworu: 8mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kování na dveře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 5900577001255 |
| Indeks handlowy: | POLS-8244 |
| Producent: | AGAS |
| Kraj pochodzenia: | Polska |
| Waga opakowania [kg]: | 0,015 |
| W wyprzedaży: | NIE |
| Indeks katalogowy: | CM8W |
| Box: | 0 |
| Nazwa oryginalna: | Zaczep ze sprężyną 8mm niklowany tulejka |
| Kod EAN: | 5900577001255 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
-1.png)