Ronda - lineární sprchový odtok 50 cm Inox
Kód: COV_251DDetailní popis produktu
Řada Ronda představuje lineární podlahové vpusti. Jedná se o kompletní sadu připravenou k instalaci, která je k dispozici s ozdobnou ocelovou mřížkou s povrchovou úpravou v chromu nebo černé barvě (model má 6 délek od 50 do 100 cm). Bez ohledu na volbu délky je průtok vody 50 l/min, kryt je vyroben z nerezové oceli a součástí dodávky je háček pro zvednutí krytu. K tomu, abyste si mohli užívat relaxační sprchu, stačí správně vytvarovat podlahu, nainstalovat lineární odtok a obložit sprchový kout.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odtokový žlab do sprchy |
|---|---|
| EAN: | 5907791134615 |
| Barva: | Nerez |
| Délka odtoku: | 500 mm |
| Instalace odtoku: | Podlaha |
| Minimální výška: | 70 mm |
| Maximální výška: | 90 mm |
| Výška budovy: | 58 mm |
| Velikost připojení: | 40/50 mm |
| Kapacita: | 50 l/min |
| Past vyčištěná shora: | Ano |
| Lapač znečištění: | Ano |
| Bezpečnostní sítko lapače: | Ano |
| Nivelační patky: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Laveo — přední polský výrobce dřezů a baterií
Laveo je zavedená polská značka specializující se na prémiové nerezové dřezy do kuchyně a kompletní sortiment koupelnových a kuchyňských baterií. Výrobce se zaměřuje na špičkovou kvalitu zpracování a dlouhou životnost produktů.
Dřezy Laveo
V sortimentu najdete série Aden, Marmara a Malawi — prémiové nerezové dřezy s ocelí 304, PVD povrchem (v barvách grafit, zlatá, měděná, černá, inox) a tloušťkou plechu až 1 mm. Záruka u vybraných modelů je až 15 let.
Baterie Laveo
Prémiové baterie NOIA, DIMA, SERTA, SAGRA pro koupelnu i kuchyň — tělo z nerezu 304, tichý chod s kartuší 35 mm, záruka 5 let. Podomítkové systémy POLA a TORES s PVD povrchem v podomítkových bateriích a sprchových systémech.
-1.png)