Rondo - stojánkovová dřezová baterie s výtokem ve tvaru U Chrome
Kód: BLX_068DDetailní popis produktu
Pokud oceňujete jednoduchost, řada Rondo od společnosti Laveo vás jistě osloví. Geometrické, ale přesto subtilní tvary baterií vnesou do vaší domácnosti neokázalou eleganci. Právě díky tvaru, pohodlnému používání, vysoké kvalitě zpracování a konstrukci vám baterie budou sloužit mnoho let. Sortiment zahrnuje sprchovou baterii, dva modely nástěnnných vanových baterií včetně jedné s dlouhou pohyblivou výtokovou trubicí. Modely pro umyvadlova zahrnují nástěnnnou baterii a baterii umístěnou v umyvadlove; stejnou variantu najdeme i ve skupině umyvadlovových baterií, kde můžeme volit mezi nástěnnnou baterií a baterií umístěnou na stěně. Každý model má keramickou hlavici. Výrobce Laveo navíc poskytuje na hlavici a tělo 8letou záruku. baterie mají certifikát PZH.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské baterie a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 5907791127686 |
| Dokončovací práce: | Chrome |
| Montáž: | Stojící |
| Typ směšovače: | Jediná páka |
| Typ potěru: | Mobilní |
| Průměr hlavy: | 35 mm |
| Typ hlavy: | Keramické |
| Dosah výtoku: | 167 mm |
| Celková výška baterie: | 302 mm |
| Délka připojovacích hadic: | 400 mm |
| Snadná montážní soustava je součástí dodávky: | Ano |
| Akustická skupina: | I - ≤ 20 dB |
| Třída Flow: | A ≤ 15 l/min |
| Přístupová služba: | Ano |
| Roky záruky: | 8 *viz podrobnosti o záruce |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Laveo — přední polský výrobce dřezů a baterií
Laveo je zavedená polská značka specializující se na prémiové nerezové dřezy do kuchyně a kompletní sortiment koupelnových a kuchyňských baterií. Výrobce se zaměřuje na špičkovou kvalitu zpracování a dlouhou životnost produktů.
Dřezy Laveo
V sortimentu najdete série Aden, Marmara a Malawi — prémiové nerezové dřezy s ocelí 304, PVD povrchem (v barvách grafit, zlatá, měděná, černá, inox) a tloušťkou plechu až 1 mm. Záruka u vybraných modelů je až 15 let.
Baterie Laveo
Prémiové baterie NOIA, DIMA, SERTA, SAGRA pro koupelnu i kuchyň — tělo z nerezu 304, tichý chod s kartuší 35 mm, záruka 5 let. Podomítkové systémy POLA a TORES s PVD povrchem v podomítkových bateriích a sprchových systémech.
-1.png)