Silikonová kapsa
Kód: EKO_850MDetailní popis produktu
Silikonová kapsa najde uplatnění v každé kuchyni i v koupelně. Díky možnosti zavěšení na kuchyňskou baterii bude esteticky ukládat myčky, které byly dosud obvykle umístěny na dřezu. Jemné otvory umožní snadný odtok vody z houbiček nebo jiného mycího náčiní . Lze ji použít i v koupelně na lehké mycí nádobí a její decentní barevné provedení doplní každý interiér. Výrobek je vhodný pro mytí v myčce nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské a koupelnové doplňky |
|---|---|
| EAN: | 5907791145215 |
| Barva: | inox |
| Dokončovací práce: | Grey |
| Celková šířka (mm): | 150 mm |
| Stavební materiál: | Silikon |
| Aplikace: | Zavěšení |
| Výška (mm): | 190 mm |
| Hloubka (mm): | 35 mm |
| Záruka: | 2 roky* (*podrobnosti na záručním listu) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kuchinox — polský výrobce kuchyňských dřezů
Kuchinox je osvědčená polská značka specializující se na nerezové kuchyňské dřezy s výhodným poměrem cena/kvalita. V sortimentu najdete jednodřezy, dvoudřezy i farmářské dřezy v rozměrech 45–80 cm.
Série a modelové řady
- KRONO — dvoukomorové dřezy s odkapávačem, ocel 304, tloušťka 0,6 mm
- CHIOS — farmářský dřez ve stylu retro, ocel 304
- EKO — cenově dostupná řada jednokomorových dřezů, vstupní úroveň se 2letou zárukou
K dřezům Kuchinox doporučujeme kombinaci s kuchyňskými bateriemi a sifony ze stejného portfolia.
-1.png)