Slim - sprchový žlab 50 cm Zlato
Kód: COS_G50DDetailní popis produktu
Modely Slim jsou odtoky, které se vyznačují vysokou kvalitou, solidním zpracováním a estetikou na nejvyšší úrovni. Velmi nízká celková výška 66 mm a dobrý průtok vody 24 litrů za minutu. Tento typ lineárního odtoku se vyznačuje minimalismem a krásou v té nejjednodušší podobě, přičemž úzký rošt umožňuje vnést do sprchového koutu skutečnou eleganci. Výrobek vyniká vysokou kvalitou zpracování, použitým materiálem je nerezová ocel 304, která je odolná vůči všem čisticím prostředkům. Díky tomu na něj výrobce poskytuje desetiletou záruku. Odtoky Slim jsou k dispozici v barvě nerez, černé, růžově zlaté a zlaté. Součástí sady je háček pro zvednutí roštu a vyčištění sifonu od nahromaděných nečistot. Nízká montážní výška usnadní instalaci do podlahy a široká škála velikostí od 50 do 100 cm usnadní výběr. polský výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odtokový žlab do sprchy |
|---|---|
| EAN: | 5907791190208 |
| Dokončovací práce: | Zlato |
| Instalace odtoku: | Podlaha |
| Délka odtoku: | 500 mm |
| Minimální výška: | 66 mm |
| Maximální výška: | 66 mm |
| Výška budovy: | 52 mm |
| Velikost připojení: | 40/50 mm |
| Kapacita: | 24 l/min |
| Šířka žlabu: | 64 mm |
| Past vyčištěná shora: | Ano |
| Lapač znečištění: | Ano |
| Včetně háčku: | Ano |
| Izolační rohož je součástí dodávky: | Ano |
| Stavební materiál: | 304 nerezová ocel |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Laveo — přední polský výrobce dřezů a baterií
Laveo je zavedená polská značka specializující se na prémiové nerezové dřezy do kuchyně a kompletní sortiment koupelnových a kuchyňských baterií. Výrobce se zaměřuje na špičkovou kvalitu zpracování a dlouhou životnost produktů.
Dřezy Laveo
V sortimentu najdete série Aden, Marmara a Malawi — prémiové nerezové dřezy s ocelí 304, PVD povrchem (v barvách grafit, zlatá, měděná, černá, inox) a tloušťkou plechu až 1 mm. Záruka u vybraných modelů je až 15 let.
Baterie Laveo
Prémiové baterie NOIA, DIMA, SERTA, SAGRA pro koupelnu i kuchyň — tělo z nerezu 304, tichý chod s kartuší 35 mm, záruka 5 let. Podomítkové systémy POLA a TORES s PVD povrchem v podomítkových bateriích a sprchových systémech.
-1.png)