Šroub INOX 5x12 do sádrokartonových desek 200ks
Kód: AGAG45133Detailní popis produktu
Wkręty ze stali nierdzewnej do mocowania okuć w systemach ścianek działowych Specyfikacja: - Materiał: stal nierdzewna (INOX 18/8) - Gniazdo: PZ - Łeb stożkowy - Średnica gwintu: 5mm - Długość wkrętu: 12mm - Wykończenie: inox mat - Sprzedawane w opakowaniach po 200sztuk / cena dotyczy 200sztuk Produkt dedykowany do mocowania okuć, łączenia ze sobą ścianek np. działowych kabin WC Zapewnij sobie trwałe i solidne mocowanie dzięki tym wkrętom do płyt kart-gips. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/8 i mosiądzu chromowanego, zapewniają nie tylko estetyczny wygląd, ale także odporność na korozję.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty a hřebíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8413023217904 |
| Délka: | 12 mm |
| Průměr: | 5 mm |
| Balení: | 200 ks |
| Indeks handlowy: | A ME-10618 |
| Producent: | AMIG |
| Waga opakowania [kg]: | 0,3 |
| W wyprzedaży: | NIE |
| Indeks katalogowy: | 21790 |
| Strona Katalog: | 279 |
| Box: | 1 |
| Nazwa oryginalna: | Wkręt INOX 5x12 do płyt kart-gips (200) |
| Kod EAN: | 8413023217904 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)