Šroub kuželový 2,5x10 PZ žlutý pozinkovaný 42ks
Kód: AGAG27026Detailní popis produktu
Wkręt do drewna - Materiał: stal - Wykończenie: żółty ocynk - Średnica gwintu: 2,5 mm - Długość wkrętu: 10 mm - Łeb stożkowy - Gniazdo: PZ - Cena za opakowanie 42 sztukDoplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty a hřebíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8413023164772 |
| Délka: | 10 mm |
| Povrch: | Pozink |
| Průměr: | 2.5 mm |
| Balení: | 42 ks |
| Typ hlavy: | PZ (Pozidrive) |
| Indeks handlowy: | A TZ-00530 |
| Producent: | AMIG |
| Waga opakowania [kg]: | 0,026 |
| W wyprzedaży: | NIE |
| Indeks katalogowy: | 16477 |
| Strona Katalog: | 722 |
| Box: | 10 |
| Nazwa oryginalna: | Wkręt stożkowy 2,5x10 PZ żółty ocynk 42x |
| Kod EAN: | 8413023164772 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)