Šroub válcový 3x12 PZ žlutý pozinkovaný 32ks
Kód: AGAG26496Detailní popis produktu
Wkręt do drewna - Materiał: stal - Wykończenie: żółty ocynk - Długość: 12 mm - Średnica: 3 mm - Łeb walcowy soczewkowy - Gniazdo: PZ - Cena obejmuje opakowanie 32 sztukDoplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty a hřebíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8413023166233 |
| Délka: | 12 mm |
| Povrch: | Pozink |
| Průměr: | 3 mm |
| Balení: | 32 ks |
| Typ hlavy: | PZ (Pozidrive) |
| Indeks handlowy: | A TZ-00242 |
| Producent: | AMIG |
| Waga opakowania [kg]: | 0,035 |
| W wyprzedaży: | NIE |
| Indeks katalogowy: | 16623 |
| Strona Katalog: | 724 |
| Box: | 10 |
| Nazwa oryginalna: | Wkręt walcowy 3x12 PZ żółty ocynk 32x |
| Kod EAN: | 8413023166233 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)