Šroub válcový 4,5x50 PZ žlutý pozinkovaný 8ks
Kód: AGAG26514Detailní popis produktu
Wkręt do drewna - Materiał: stal - Wykończenie: żółty ocynk - Długość: 50 mm - Średnica: 4,5 mm - Łeb walcowy soczewkowy - Gniazdo: PZ - Cena obejmuje opakowanie 13 sztukDoplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty a hřebíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8413023166349 |
| Délka: | 50 mm |
| Povrch: | Pozink |
| Průměr: | 4.5 mm |
| Balení: | 8 ks |
| Typ hlavy: | PZ (Pozidrive) |
| Indeks handlowy: | A TZ-00253 |
| Producent: | AMIG |
| Waga opakowania [kg]: | 0,046 |
| W wyprzedaży: | NIE |
| Indeks katalogowy: | 16634 |
| Strona Katalog: | 724 |
| Box: | 10 |
| Nazwa oryginalna: | Wkręt walcowy 4,5x50 PZ żółty ocynk 8x |
| Kod EAN: | 8413023166349 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)