Šroub válcový 4x30 PZ žlutý pozinkovaný 13ks
Kód: AGAG26503Detailní popis produktu
Wkręt do drewna - Materiał: stal - Wykończenie: żółty ocynk - Długość: 30 mm - Średnica: 4 mm - Łeb walcowy soczewkowy - Gniazdo: PZ - Cena obejmuje opakowanie 10 sztukDoplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty a hřebíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8413023166301 |
| Délka: | 30 mm |
| Povrch: | Pozink |
| Průměr: | 4 mm |
| Balení: | 13 ks |
| Typ hlavy: | PZ (Pozidrive) |
| Indeks handlowy: | A TZ-00249 |
| Producent: | AMIG |
| Waga opakowania [kg]: | 0,04 |
| W wyprzedaży: | NIE |
| Indeks katalogowy: | 16630 |
| Strona Katalog: | 724 |
| Box: | 10 |
| Nazwa oryginalna: | Wkręt walcowy 4x30 PZ żółty ocynk 13x |
| Kod EAN: | 8413023166301 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)