Stojánková směšovací baterie ROSSO se dvěma vývody vody Chrome
Kód: CTB_090DDetailní popis produktu
Výlevka pro dřezovou baterii Rosso je funkční prvek armatury, který umožňuje dva nezávislé vývody vody. Ideální pro filtrovanou pitnou vodu z reverzní osmózy nebo jiný zdroj, který je oddělen od běžné teplé/studené vody. Estetické provedení s odolnou povrchovou úpravou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské baterie a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 5906775342589 |
| Barva: | inox |
| Dokončovací práce: | Chrome |
| Celková šířka (mm): | 1800 mm |
| Průměr závitu (mm): | 1/2" |
| Výška (mm): | 65 mm |
| Záruka: | 2 roky* (*podrobnosti na záručním listu) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kuchinox — polský výrobce kuchyňských dřezů
Kuchinox je osvědčená polská značka specializující se na nerezové kuchyňské dřezy s výhodným poměrem cena/kvalita. V sortimentu najdete jednodřezy, dvoudřezy i farmářské dřezy v rozměrech 45–80 cm.
Série a modelové řady
- KRONO — dvoukomorové dřezy s odkapávačem, ocel 304, tloušťka 0,6 mm
- CHIOS — farmářský dřez ve stylu retro, ocel 304
- EKO — cenově dostupná řada jednokomorových dřezů, vstupní úroveň se 2letou zárukou
K dřezům Kuchinox doporučujeme kombinaci s kuchyňskými bateriemi a sifony ze stejného portfolia.
-1.png)