Tyč 16x8mm 1700mm plná bílá Cremone
Kód: AGAG47214Detailní popis produktu
Pręt dedykowany do klamek typu Cremone - Materiał: żelazo - Kolor: biały - Wymiary: * szerokość: 16mm * głębokość: 8mm * długość: 1700mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Okenní kování |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 5900577116898 |
| Indeks handlowy: | POLS-12031 |
| Waga opakowania [kg]: | 1,3 |
| W wyprzedaży: | NIE |
| Indeks katalogowy: | V02W |
| Box: | 0 |
| Nazwa oryginalna: | Pręt 16x8mm 1700mm pełny biały Cremone |
| Kod EAN: | 5900577116898 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
-1.png)