Wspornik półki ukryty wkręcany 12x100
Kód: AGAG26942Detailní popis produktu
Wspornik półki wkręcany niewidoczny ukryty 12x100mm 25kg udżwig włoskiej firmy BOLIS (ref.189) Solidny wspornik, niewidoczny do montowania półek na ścianie bez widocznych elementów mocujących. Dzięki niewidocznemu mocowaniu przykręcanemu do ściany, półka sprawia wrażenie wiszącej w powietrzu. Długość (A): 100mm Średnica (D): 10mm Wysokość (E): 9mm Kołek: Długość (B): 70mm Średnica (fi): 12mm Udźwig na parę: 25kg Materiał: stal powleczona tworzywem sztucznym Szczegółowe informacje w katalogu PDFDoplňkové parametry
| Kategorie: | WSPORNIKI I PODPÓRKI/Wsporniki |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5900577001880 |
| Indeks handlowy: | BOL-10298 |
| Producent: | BOLIS |
| Kraj pochodzenia: | Włochy |
| Waga opakowania [kg]: | 0,052 |
| W wyprzedaży: | NIE |
| Indeks katalogowy: | AA1G010AL11A |
| Box: | 0 |
| Nazwa oryginalna: | Wspornik półki ukryty wkręcany 12x100 25kg stal powl. |
| Kod EAN: | 5900577001880 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)