Wspornik półki ukryty wkręcany 12x145
Kód: AGAG26935Detailní popis produktu
Wspornik półki wkręcany niewidoczny ukryty 12x145mm wloskiej firmy BOLIS (ref.182) Solidny wspornik, niewidoczny do montowania półek na ścianie bez widocznych elementów mocujących. Dzięki niewidocznemu mocowaniu przykręcanemu do ściany, półka sprawia wrażenie wiszącej w powietrzu. Długość (A): 145mm Średnica (D): 11mm Wysokość (E): 10mm Kołek: Długość (B): 70mm Średnica (fi): 12mm Udźwig na parę: 30kg Materiał: stal powleczona tworzywem sztucznym Szczegółowe informacje w katalogu PDFDoplňkové parametry
| Kategorie: | WSPORNIKI I PODPÓRKI/Wsporniki |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 5900577001774 |
| Indeks handlowy: | BOL-10291 |
| Producent: | BOLIS |
| Kraj pochodzenia: | Włochy |
| Waga opakowania [kg]: | 0,14 |
| W wyprzedaży: | NIE |
| Indeks katalogowy: | AA1D015BI11A |
| Box: | 0 |
| Nazwa oryginalna: | Wspornik półki ukryty wkręcany 12x145 30kg stal powl. |
| Kod EAN: | 5900577001774 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)