Wspornik półki ukryty wkręcany 14x120
Kód: AGAG26944Detailní popis produktu
)Wspornik półki wkręcany niewidoczny ukryty 14x120mm 25kg włoskiej firmy BOLIS (ref.191) Solidny wspornik, niewidoczny do montowania półek na ścianie bez widocznych elementów mocujących. Dzięki niewidocznemu mocowaniu przykręcanemu do ściany, półka sprawia wrażenie wiszącej w powietrzu. Długość (A): 120mm Średnica (D): 14mm Wysokość (E): 12mm Kołek: Długość (B): 75mm Średnica (fi): 14mm Udźwig na parę: 25kg Materiał: stal powleczona tworzywem sztucznym Szczegółowe informacje w katalogu PDFDoplňkové parametry
| Kategorie: | WSPORNIKI I PODPÓRKI/Wsporniki |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5900577001903 |
| Indeks handlowy: | BOL-10300 |
| Producent: | BOLIS |
| Kraj pochodzenia: | Włochy |
| Waga opakowania [kg]: | 0,1 |
| W wyprzedaży: | NIE |
| Indeks katalogowy: | AA1H012AL11A |
| Box: | 0 |
| Nazwa oryginalna: | Wspornik półki ukryty wkręcany 14x120 25kg stal powl. |
| Kod EAN: | 5900577001903 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)