Wspornik półki ukryty wkręcany 14x165
Kód: AGAG26946Detailní popis produktu
Wspornik półki wkręcany niewidoczny ukryty 14x165mm 25kg włoskiej firmy BOLIS (ref.193) Solidny wspornik, niewidoczny do montowania półek na ścianie bez widocznych elementów mocujących. Dzięki niewidocznemu mocowaniu przykręcanemu do ściany, półka sprawia wrażenie wiszącej w powietrzu. Długość (A): 165mm Średnica (D): 14mm Wysokość (E): 12mm Kołek: Długość (B): 75mm Średnica (fi): 14mm Udźwig na parę: 25kg Materiał: stal powleczona tworzywem sztucznym Szczegółowe informacje w katalogu PDFDoplňkové parametry
| Kategorie: | WSPORNIKI I PODPÓRKI/Wsporniki |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 5900577001927 |
| Indeks handlowy: | BOL-10302 |
| Producent: | BOLIS |
| Kraj pochodzenia: | Włochy |
| Waga opakowania [kg]: | 0,13 |
| W wyprzedaży: | NIE |
| Indeks katalogowy: | AA1H017AL11A |
| Box: | 0 |
| Nazwa oryginalna: | Wspornik półki ukryty wkręcany 14x165 25kg stal powl. |
| Kod EAN: | 5900577001927 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)